O firmie

Obraz Zieleni - Kim jesteśmy?

Informacje o firmie Obraz zieleniOgrodami zajmuję się od 1994 roku, czyli zaraz po studiach na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Przyrodniczego (kiedyś AR). Wcześniej ogrodom robiłem tylko portrety. Przy okazji zapraszam do obejrzenia tych i wielu innych zdjęć poprzez kliknięcie zakładki Uchwycone w kadrze.

W 2016 roku mijają 22 lata mojej pracy w zawodzie architekta krajobrazu. Większość z moich projektów mogłem zrealizować w ramach własnej firmy Obraz Zieleni, którą założyłem w 2001 roku po kilkuletniej praktyce w innej firmie.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło w Polsce i otaczającej nas przestrzeni. I są to zmiany w dobrym kierunku. Wciąż jednak pozostaje dużo do zrobienia. I właśnie po to my jesteśmy - żeby zmieniać nasze otoczenie na lepsze. Aby ogrody nie składały się z tui i świerków posadzonych pod linijkę, sznurek lub w trókąt. Chcemy Państwu pomóc stwarzać swoje własne zakątki zieleni za przystępną cenę.

Obraz Zieleni stanowi profesjonalny, zgrany zespół. Pracujemy kilkanaście lat w podobnym składzie. Od początku, czyli od tworzenia projektu, poprzez jego realizację aż po stałą opiekę nad ogrodem chcemy móc z Państwem współpracować. Nie wyjeżdżamy za granicę, planujemy upiększać nasze Małe Ojczyzny: ogrody, osiedla, parki, klomby, zieleńce, place zabaw.

Swoją pracę kochamy, to nasza pasja, jesteśmy otwarci na ciekawe, nietypowe wyzwania przy realizacji dużych założeń ogrodowych, miejskich i parkowych jak również nie odrzucimy zapytań o upiększenie zieleni na niewielkim tarasie.

Mamy duże doświadczenie i oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Podejmujemy się tematów związanych stricte z ogrodnictwem, jak i nawodnieniem, oświetleniem, nawierzchniami ogrodowymi i brukowymi, tarasami, elementami drewnianymi, ogrodzeniami. Cała nasza oferta w zakładce.

Pracujemy głównie w Poznaniu i Wielkopolsce... ale spełniając oczekiwania Państwa, byliśmy w wielu odległych zakątkach Polski. I to się chyba nie zmieni.
Warto nam zaufać, jesteśmy doświadczeni i uczciwi, cenimy wartość słowa i umowy. Warto nam powierzyć Państwa przyszły ukochany zakątek zieleni.

Zapraszam do współpracy,
mgr inż. Bartłomiej Kolasiński
Obraz Zieleni

 

 

Przykładowa realizacja Obraz Zieleni

kwalifikacje

Kwalifikacje OBRAZ ZIELENI BARTŁOMIEJ KOLASIŃSKI:

1989 -1994 wydział ogrodniczy Akademii Rolniczej w Poznaniu

1994 - ukończone specjalizacje: Rośliny Ozdobne i Kształtowanie Terenów Zieleni

Praktyka zawodowa : 1992 i 1993 Holandia, firmy ogrodnicze

1994 - nagroda im. Zwolińskiego za najlepszą pracę magisterską na Akademii Rolniczej.

2010-2011 – SGGW w Warszawie. Studia Podyplomowe Ochrona i Konserwacja Zabytkowych Założeń Ogrodowych.

Kursy i certyfikaty:

1997,1998,1999,2000 – Projektowanie i instalacja systemów nawadniających TORO

2007 – Projektowanie AutoCAD

2014 – Odwadnianie, oczyszczalnie ścieków

2014 – kurs w zakresie ochrony roślin

Nagrody :

I miejsce w kategorii : najładniejszy ogród przydomowy w Poznaniu – 2003 r.

Oferta Obraz Zieleni