Roboty koszące Ambrogio

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

 

Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć perfekcyjny trawnik i jednocześnie więcej czasu wolnego. Także dla tych, którzy poszukują doskonałego koszenia, profesjonalizmu i innowacji technologicznych w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

 

Ambrogio Robot jest idealny dla każdego rodzaju ogrodu: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i założone ogrody. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika, przy mniejszym zużyciu nawozu. I co bardzo ważne przy obecnych kosztach utylizacji odpadów z gospodarstwa domowych, nie ma potrzeby wyrzucania skoszonej trawy.

 

Robot Ambrogio jest wyposażony w bez szczotkowe silniki, pojemne litowo-jonowe baterie, wytrzymałe i niezawodne materiały, które długo cieszą się swoją wytrzymałością, wyglądem i niepowtarzalnym designem, aby zapewnić wysoką wydajność na każdym trawniku.

 

Ambrogio Robot mówi językiem przyszłości i sprawia, że nasze życie staje się prostsze: daje czas i wolność, umożliwia cieszenie się ogrodem i otaczającym światem, nawet z dala od domu. Dzięki inteligentnym technologiom ZCS, możliwe jest kontrolowanie i sterowanie robotem z dowolnego miejsca w jakim jesteś. Zintegrowany z asystentami głosowymi pomaga wydawać polecenia, przeglądać informacje i statystyki.

 

Robot Ambrogio jest bezpieczny i przyjazny zwierzętom: podczas pracy zachowuje bezpieczną odległość, a nóż zatrzymuje się jeśli kosiarka zbliża się do zwierzęcia. Jest również inteligentny i może pracować w grupach, aby kosić rozległe i skomplikowane obszary.

 

Roboty Ambrogio prezentowane są w trzech liniach spełniając najbardziej zróżnicowane potrzeby: linia GREEN – prosta i intuicyjna, linia PRO – zaawansowana technologicznie, dla tych którzy oczekują idealnego koszenia, linia NEXT – innowacyjna, modułowa, hiper skomunikowana i niezwykle przyszłościowa.

 

Współpracujemy z jedynym bezpośrednim dealerem Ambrogio w Polsce.
Zapewniamy montaż robotów oraz serwisowanie i przechowywanie w sezonie
zimowym.

 

Aby pozbyć się konieczności podkaszania trawników oraz tzw. grzywki trawy
między trawnikiem a rabatami roślinnymi, proponujemy budowę granicy trawnika specjalnymi obrzeżami Core-Gravel, po których kosiarka automatyczna może jeździć jednym kołem, jednocześnie dokładnie wykaszając krawędź murawy. Tak wykonane obrzeże może być wypełnione dowolnie (kora, kamień, ziemia, itp.).