Tarasy, podjazdy, murki oporowe i ścieżki

 

Poszerzyliśmy dla Państwa naszą ofertę o tarasy z płyt wielkoformatowych zarówno w technologii brukarskiej, na wylewce betonowej lub podsypce cementowej jak i w technologii wentylowanej (Eternoivica) oraz tarasy z desek kompozytowych (np. UltraShield Naturale ) i drewna egzotycznego.

 

W ramach budowy ogrodu zajmujemy się przygotowaniem projektów wszelkiego rodzaju nawierzchni w ogrodzie, podjazdów, układów komunikacyjnych, wraz z doborem tradycyjnych i nowoczesnych materiałów.

 

Wykonujemy chodniki, podjazdy, ścieżki, murki oporowe, małą architekturę ogrodową i donice betonowe.

 

Stosujemy materiały wysokiej jakości, zarówno betonowe płyty wielkoformatowe ( np. Libet, Bruk-bet, Semmerlock, Vestone ), kamienne (np. granitowe, bazaltowe, z trawertynu ) oraz gresowe i ceramiczne ( np. Casalgrande Padana ).

 

W ramach naszej pracy wykonujemy odwodnienia liniowe, drenaże, zagospodarowanie i odzyskiwanie wody deszczowej wraz z wpięciem zbiornika na deszczówkę w automatyczny system nawadniania ogrodu.

 

W projektowaniu i budowie nawierzchni oraz małej architektury dbamy odpowiedni dobór materiałów i ich kolorystykę. Liczą się dla nas szczegóły, detale. Uwzględniamy otaczającą nas przestrzeń i staramy się wykorzystać jej atuty, np. skarpy, różnice terenu, gdzie budując murki oporowe, donice (jako ściany) tworzymy nowy, funkcjonalny układ przestrzenny . Kładziemy nacisk na właściwe dopasowanie się do ukształtowania terenu. Dbamy o prawidłowe odprowadzenie wody opadowej do zbiorników na deszczówkę lub tuneli rozsączających. Na tereny zieleni, ogród i nawierzchnie patrzymy w sposób integralny.

 

Lubimy wyzwania, najbardziej cieszą nas ambitne, niestandardowe realizacje, dopasowane do architektury domu oraz często dużych wymagań klienta. Zależy nam aby po zakończeniu naszych prac, nawierzchnie, dom i ogród tworzyły spójny obraz przestrzeni, która będzie zaciekawiać zastosowanymi rozwiązaniami i wywoływać pozytywne wrażenia wizualne.